SKI PARK MALINKA

Ośrodek sportowo - rekreacyjny SKI PARK "MALINKA" w Zgierzu to centrum zimowego wypoczynku. To właśnie tutaj można zasmakować zimowego szaleństwa w centrum Polski.

SZCZYRK

Niewielka miejscowość, która w każdą zimę przeżywa prawdziwe oblężenie. Osoby pragnące spędzić tutaj swoje wczasy z całą pewnością nie będą się nudzić podczas wypoczynku w górach. W mieście znajduje się bogata baza noclegowa, w ramach której turyści bez problemu znajdą odpowiedni nocleg dla siebie (wybór jest duży: apartamenty, tanie pokoje, hotele, pensjonaty). Na terenie miasta znajduje się ośrodek narciarski o nazwie Szczyrk Mountain Resort uznawany za jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Jest położony przy ulicy Narciarskiej 10. Wielbiciele białego szaleństwa będą musieli zmierzyć się z dwoma szczytami Małe Skrzyczne (wysokość 1211 m n.p.m.) i Wierch Pośredni (wysokość 1000 m n.p.m) przez które przebiegają trasy zjazdowe.

TRASY

A jeśli już mówimy o trasach to łącznie stanowią one 25 kilometrów. Każdy kto zdecyduje się na wypoczynek właśnie w tym miejscu na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Trasy zostały bowiem dopasowane poziomem trudności do różnego stopnia zaawansowania, tych którzy będą z nich korzystali. Ośrodek znajduje się w dobrej lokalizacji, dzięki czemu chętnie jest odwiedzany nie tylko przez mieszkańców województwa śląskiego i małopolskiego, ale także sąsiednich krajów takich jak Czechy, czy Słowacja.
Wielbiciele wieczornego i nocnego szusowania nie muszą się martwić. Około 5 km tras zostało wyposażonych w oświetlenie. Gdy dopadnie zmęczenie i głód warto skorzystać z dostępnego na miejscu baru. Ciepłe jedzenie pozwoli szybko zregenerować siły na kolejne godziny szaleństwa.

Lokalizacja

W celu poprawy komunikacji po mieście kursują darmowe Skibusy, dzięki którym turyści nieznający miasta szybko dotrą na miejsce i będą mogli cieszyć się dobrą zabawą. Ci, którym zabawa ta spodoba się tak bardzo, że nie będą chcieli od razu wracać miasto przygotowało szeroką ofertę. Noclegi z pewnością spełnią wszystkie wymagania swoich klientów.
Tym, którzy przyjechali do ośrodka samochodem również nie muszą się martwić. Parking zlokalizowany w pobliżu jest w stanie pomieścić 1300 pojazdów jednocześnie.
W razie wypadku, lub zagrożenia życia na Hali Skrzyczeńskiej można uzyskać specjalistyczną pomoc pracowników Górskiego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego.

Odwiedź Szczyrk oraz Szczyrk Mountain Resort. Pokochaj zimę już dziś!

Ośrodek sportowo - rekreacyjny SKI PARK