SKI PARK MALINKA

Ośrodek sportowo - rekreacyjny SKI PARK "MALINKA" w Zgierzu to centrum zimowego wypoczynku. To właśnie tutaj można zasmakować zimowego szaleństwa w centrum Polski.

ZIELENIEC

Zieleniec to jeden z największych i najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Polsce. Położony w województwie dolnośląskim, co roku przyciąga tłumy odwiedzających, którzy spędzają tam wczasy zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Idealne miejsce na wypoczynek weekendowy czy tygodniowe wczasy. To obok Zakopanego oraz Szczyrku bardzo popularne miejsce aktywnego wypoczynku.

Największym atutem Zieleńca jest to, że śnieg leży tutaj nawet 150 dni w roku, dzięki czemu sezon narciarski trwa tu już od przełomu listopada i grudnia, często aż po Święta Wielkanocne. Kolejnym niezaprzeczalnym plusem Zieleńca jest wyjątkowy mikroklimat, zbliżony do alpejskiego, który sprawia, że organizm ludzki wytwarza zwiększoną ilość czerwonych krwinek. Dzięki czemu obserwujemy poprawę naszego samopoczucia, szybciej się regenerujemy, a nasz wypoczynek jest efektywniejszy. Dodatkowym atutem są również przepiękne widoki roztaczające się na szczyty gór. Zieleniec to idealne miejsce zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, a także dla firm na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego dla pracowników. Doskonałe zaplecze narciarskie — wyciągi dydaktyczne, szkoły jazdy, trasy narciarstwa biegowego czy czterdzieści trzy zróżnicowane trasy zjazdowe o łącznej długości 23 km — to wszystko mamy w jednym miejscu. Dodatkowo zaawansowani narciarze mogą sprawdzić swoje umiejętności w Snow Parku. W Zieleńcu, dzięki sztucznemu oświetleniu, szaleństwo narciarskie trwa, aż do godziny 21! Zieleniec to także liczne wydarzenia narciarskie, takie jak Dziecięcy Puchar Orlicy czy Mistrzostwa Polskie trenerów i instruktorów snowboardu. Czy w Zieleńcu musimy się martwić o noclegi? Otóż nie, bo Zieleniec zapewnia pełną infrastrukturę noclegową od prywatnych kwater, przez pensjonaty, bazy noclegowe, hotele, apartamenty po SPA resorty. Najbardziej wymagający znajdą tutaj idealne miejsce na swój zasłużony wypoczynek, bo jak wiadomo, trzeba również znaleźć czas na regenerację po tak aktywnym wypoczynku. A co ze sprzętem? Cały niezbędny sprzęt wypożyczymy na miejscu. A po przygodzie z narciarstwem zjemy coś smacznego w okolicznych restauracjach i karczmach.

Dojazd

Ośrodek sportowo - rekreacyjny SKI PARK